Çağrı Market Şikayet
location_icon
Teslimat AdresiTeslimat Adresi Seçiniz
Sizin İçin Seçtiklerimiz

Çağrı Market Şikayet - Sizi Dinliyoruz

 

     
 • Mağaza Müşteri
     Destek Hattı
  0 (216) 311 10 00 09:00 - 18:00 saatleri arasında
     hizmet vermektedir.
 •    
 • Online Market Müşteri
     Destek Hattı
  0850 305 7 305 09:00 - 23:00 saatleri arasında
     hizmet vermektedir.
 •    
 • Mektup Adresi
     Merve Mah. Necip Fazıl Cad. No: 14 Sancaktepe / İSTANBUL

Bize Yazın

Çağrı Market Şikayet

Çağrı Hipermarket olarak şirket politikamız gereği, müşterilerimizden gelen her türlü talep, şikayet ve diğer geri dönüşleri titizlikle incelemekteyiz. Çağrı Hipermarket Şikayet hattına gelen ya da diğer iletişim kanalları ile bizlere ulaşan tüm bildirimler, ekibimiz tarafından incelenip değerlendirilmektedir.

Müşterilerine her zaman en iyi ürünü ve hizmeti sunmaya çalışan Çağrı Hipermarket şikayet hattına iletilen mesajlar hem yasa hem de şirket kuralları dahilinde değerlendirerek müşterilerimize geri dönüş sağlanmaktadır. Şirket politikamızda da yer aldığı üzere müşterilerimizin hakkını koruyarak müşterilerimizin mağduriyet yaşamasına engel olmaktayız. Yaşanmış olan bir mağduriyet var ise şirketimiz tarafından en hızlı şekilde giderilmekte ve telafisi yapılmaktadır.

Siz müşterilerimizden gelen her yeni geri bildirim ile bizler sizlere değer katan ürün ve hizmet kalitemizi artırmakta, tüm hizmet kademelerimizi iyileştirmekteyiz. Sizden gelecek olan her talep ve şikayet ile hem sorunları çözmekteyiz hem de daha iyi hizmeti hedefimiz için bir adım daha atmaktayız.

Çağrı Hipermarket şikayet hattına dilerseniz iletişim formumuzu kullanarak dilerseniz de 02163111000 numaradan ya da info[at]cagri.com adresinden ulaşabilirsiniz. Çağrı online market hizmetlerimizle ya da mağazalarımızla ilgili her türlü talep ve şikayetinizi bize iletmenizi rica ederiz. Sizden gelen iletiler ekibimiz tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede sizlere mutlaka geri dönüş yapılmaktadır. Çağrı Market şikayet ve talep mesajları Çağrı Market’in üst düzey yöneticileri tarafından da bizzat takip edilmektedir.